Agentura Repre(člen skupiny EKRK)

Ječovice - prodej obytného domu


nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost

makler Makléř

Ing. Zdeněk Černý
tel: 608959096
email: cerny@agenturarepre.cz

Dovolujeme si nabídnout k prodeji bývalou zemědělskou usedlost, v centru malé obce Ječovice – obec bez vlastní samosprávy, s neúplnou infrastrukturou, vzdálená 5 km od správní obce Mšené-lázně, 12 km od Roudnice nad Labem. Obytný dům není podsklepen, má sedlovou střechu s krytinou z pálených tašek – bobrovek, na latích a dřevěném krovu. Okna jsou dvojitá, dřevěná. Objekt je napojen na veřejný vodovod (má rovněž studnu s užitkovou vodou), odpady jsou svedeny do žumpy, el. energii 230/400 V, plyn v obci není. Topení je lokální, krbovými kamny na dřevo, ale pouze v jedné místnosti. Teplá voda je z bojleru. Vstup do domu je ze dvora po předloženém schodišti na malou vstupní terasu, do kuchyně, dále je koupelna s WC a dva pokoje.
Uzavřený areál tvoří obytný dům, dvůr zpevněný dlažbou nebo betonovými panely s krytým, otevřeným přístřeškem, zahrada, budovy chlévů (celkem v délce 65 m), stodola s vestavbou zajišťující zázemí zaměstnanců – soc. zařízení, šatna, v patře byt 1+1, za stodolou na usedlost navazující pozemek cca 1 ha.

Lokalita:Ječovice
Město:Mšené-lázně
Cena:2 500 000 Kč
Poznámka k ceně:
Č. zakázky:REPC2981
Typ objektu:Rodinné domy a vily
Počet podlaží:1
Podlaží:0
Plocha15369 m2
Užitná plocha120 m2
Zastavěná plocha1080 m2
Obytná plocha120 m2
Plocha pozemku15369 m2
Energetická náročnostG


Přečtěte si naše
"Zásady ochrany osobních údajů"


Evropský klub realitních kanceláří Sreality