Agentura Repre(člen skupiny EKRK)

Litoměřice - prodej rodinného domu


nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost

makler Makléř

Ing. Zdeněk Černý
tel: 608959096
email: cerny@agenturarepre.cz

Ve výhradním zastoupení vlastníků si dovolujeme nabídnout ke koupi řadový (svou polohou uprostřed), rodinný dům s dvorkem a okrasnou zahradou za domem, v Litoměřicích, Mrázova ulice č.p. 186. Objekt má sedlovou střechu s taškovou krytinou na latích a dřevěném krovu. Půda je v současnosti nevyužita, ale její dispozice nabízí možnost budoucího využití. Okna jsou plastová. K dispozici jsou kompletní inženýrské sítě. Topení je ústřední – společné pro suterén a přízemí – plynový kotel a karma na teplou vodu ve sklepě a samostatné pro patro – závěsný, kombinovaný plynový kotel.
Objekt je celý podsklepený. V suterénu se nachází dílna, sklad a byt 1+ k.k. (s užitnou plochou 24,2 m2) se vstupem na dlážděnou terasu na dvoře za domem. Přízemí je zvýšené, se společnou chodbou s průchodem na zahradu a se schodišti do patra a na půdu. V přízemí a patře jsou samostatné byty (včetně oddělených měření energií) o stejné dispozici 2+1 (s užitnými plochami 62.3 m2 a 70,3 m2). Byty sestávají z předsíně, WC, kuchyně s komorou a lodžií, koupelnou a dvěma pokoji (v patře je pokoj plošně větší o chodbu v přízemí). Celková výměra pozemků včetně zastavěné plochy je 216 m2. Další podrobnosti a fotodokumentaci poskytneme v naší realitní kanceláři. Energetická náročnost budovy – PENB je ve zpracování, tedy je uváděna třída G.

Lokalita:Litoměřice
Město:Litoměřice
Cena:7 300 000 Kč
Poznámka k ceně:
Č. zakázky:REPC3154
Typ objektu:Rodinné domy a vily
Počet podlaží:2
Podlaží:0
Plocha216 m2
Užitná plocha180 m2
Zastavěná plocha-
Plocha pozemku216 m2
Energetická náročnostG


Přečtěte si naše
"Zásady ochrany osobních údajů"


Evropský klub realitních kanceláří Sreality