Agentura Repre(člen skupiny EKRK)

Litoměřice - prodej rodinného domu


nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost

makler Makléř

Ing. Zdeněk Černý
tel: 608959096
email: cerny@agenturarepre.cz

Ve výhradním zastoupení vlastníka nabízíme ke koupi řadový rodinný dům (svou polohou prostřední) v historickém centru Litoměřic, v ulici Na Valech čp. 391. Nachází se u rušné komunikace, ale za domem, v klidném vnitrobloku je velká zahrada, kam ruch doléhá minimálně. Dům je ze smíšeného zdiva, patrový, z poloviny podsklepený, napojený na veřejný vodovod, kanalizaci, elektřinu 230/400 V i zemní plyn. K vytápění slouží ústřední topení s plynovým kotlem, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Střecha je sedlová s krytinou z cementových tašek (nedávno obnovovaná). Okna jsou v přízemí plastová, v patře dvojitá dřevěná.
V suterénu domu se nachází chodba a jedna klenutá, kamenná, sklepní místnost. Do domu se vstupuje přímo z ulice do chodby (14 m2), průchozí na zahradu za domem. V přízemí jsou tři (dnes dvě propojeny) obytné místnosti (8,2 m2 a 18 m2), WC a spíž. V patře je koupelna, kuchyně (10,6 m2) a dva pokoje (11 a 15,8 m2). Půda je volná, bez využití. Za domem se nachází zahrada 6 - 12 m široká, 35 m dlouhá, se zděnou budovou, sloužící jako posezení a sklady. Skládá se ze dvou místností (16 a 9 m2) a třech malých skladů (3 – 4 m2). Další informace obdržíte na prohlídce nemovitostí či u makléře. Energetická náročnost budovy – PENB je ve zpracování, tedy uváděna třída G. Celková výměra pozemků činí 587 m2.

Lokalita:Litoměřice
Město:Litoměřice
Cena:6 500 000 Kč
Poznámka k ceně:
Č. zakázky:REPC3168
Typ objektu:Rodinné domy a vily
Počet podlaží:2
Podlaží:0
Plocha587 m2
Užitná plocha120 m2
Zastavěná plocha-
Plocha pozemku587 m2
Energetická náročnostG


Přečtěte si naše
"Zásady ochrany osobních údajů"


Evropský klub realitních kanceláří Sreality