Agentura Repre(člen skupiny EKRK)

Litoměřice -pronájem reprezentativních kancelářských prostor


nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost

makler Makléř

Ing. Karel Putnar
tel: 608885502
email: putnar@agenturarepre.cz

V zastoupení vlastníka nemovitosti nabízíme k pronájmu reprezentativní kancelářské prostory o celkové podlahové ploše 240 m2, nacházející se ve druhém poschodí (3.NP) domu na Mírovém náměstí v Litoměřicích. Prostory jsou vhodné například pro finanční společnost, notářskou, advokátní nebo exekutorskou kancelář. Do nebytového prostoru je zajištěn bezbariérový přístup výtahem případně po schodišti. Nebytový prostor se skládá z centrální haly o podlahové ploše 200 m2, dalších čtyř menších místností (z toho jedna místnost může sloužit jako pokladna s elektronickým trezorem) a sociálního zařízení sestávajícího ze dvou WC a sprchového koutu. Vytápění zajišťuje plynový kotel pro celý objekt s tím, že jednotlivá topná tělesa jsou osazena poměrovými měřiči spotřeby tepla. Spotřeba elektřiny je měřena vlastním elektroměrem. Měsíční nájemné činí 30.000,-Kč + zálohy na spotřebu energií cca 7.000,-Kč/měs. Nebytové prostory jsou volné, ihned k dispozici. Při podpisu nájemní smlouvy je potřeba složit jistotu ve výši 30.000,-Kč a provizi RK ve výši 15.000,-Kč. Energetická náročnost budovy – třída G.
Kromě výše uvedených prostor je dále možno pronajmout suterén objektu, ve kterém se nacházejí čtyři místnosti s trezorem a bezpečnostními schránkami. Výši nájmu této části nemovitosti a další podrobnosti k pronájmu kanceláří sdělíme zájemcům v naší realitní kanceláři.

Lokalita:Litoměřice
Město:Litoměřice
Cena:30 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně:+ záloha na energie 7.000 Kč/měs.
Č. zakázky:REPP2915
Typ objektu:Komerční prostory
Počet podlaží:3
Podlaží:0
Plocha240 m2
Užitná plocha240 m2
Zastavěná plocha-
Obytná plocha240 m2
Plocha pozemku240 m2
Energetická náročnostG


Přečtěte si naše
"Zásady ochrany osobních údajů"


Evropský klub realitních kanceláří Sreality