Agentura Repre(člen skupiny EKRK)

Louny - prodej bytu 3+1+lodžie


nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost

makler Makléř

Jan Šembera
tel: 608885501
email: sembera@agenturarepre.cz

Ve výhradním zastoupení vlastníka Vám nabízíme koupi bytu (spoluvlastnický podíl na domě) o dispozici 3+1+ lodžie, který se nachází v 5.NP bytového domu, ulice Petra Obrovce č.p. 2247, Louny. V současné době probíhá jednání před Okresním soudem v Lounech o změně vlastnictví ze spoluvlastnických podílů k celku domu na vymezení a osobní vlastnictví bytových jednotek a spoluvlastnictví společných prostor a částí domu dle velikosti stávajících podílů. Objekt má nově opravenou střechu, je celkově zateplený, má vyměněna okna a vstup do lodžie za plastové, bezbariérový přístup do domu k výtahu přes kočárkárnu, částečně vyměněny společné vnitřní rozvody, dům má vlastní výměnkovou stanici (KPS) na dodávku tepla a teplé vody. K dispozici je výtah, kočárkárna, sušárna, mandl, společná STA a zavedený internet.
Byt je o výměře 79,9 m2 + lodžie (3 m2), sklepní kóje. Je situovaný okny sever-jih, velká úspora tepelné energie - ze 4 stran sousedí s okolními byty (východ, západ, podlaha a strop), zvnějšku opláštěn zateplením. Stav a opotřebení odpovídá době užívání. Možnost provedení rekonstrukce výměnou sektorové kuchyně, instalací plovoucích podlah, renovací vnitřních dveří a výměnou původního umakartového bytového jádra za nové. Objekt je umístěn na okraji sídliště poblíž řeky Ohře (mimo zátopovou oblast) v klidné části města, před domem parkoviště a zastávka MHD, do 100m od domu koupaliště, městský park, obvodní lékař, odborní lékaři, lékárna, ZŠ, v okruhu 400m MŠ, dopravní policie, pošta, další lékárna, 4 restaurace, 2 nákupní střediska - samoobsluhy, markety Lidl + Penny, centrum města, autobusové zastávky směr Slaný, Praha, Most, Litvínov, Jirkov, Chomutov, Žatec, Ústí nad Labem. Cena k jednání již zahrnuje provizi zprostředkovatele a služby advokátní kanceláře spojené s vyhotovením smluvních dokumentů a úschovy kupní ceny.

Lokalita:Louny
Město:Louny
Cena:3 200 000 Kč
Poznámka k ceně:
Č. zakázky:REPS3145
Typ objektu:Byty
Typ bytu:3+1
Počet podlaží:0
Počet podlaží:0
Podlaží:5
Plocha-
Užitná plocha80 m2
Zastavěná plocha-
Plocha pozemku-
Energetická náročnostG


Přečtěte si naše
"Zásady ochrany osobních údajů"


Evropský klub realitních kanceláří Sreality