Agentura Repre(člen skupiny EKRK)

Prackovice nad Labem - prodej stavebního pozemku


nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost nemovitost

makler Makléř

Ing. Zdeněk Černý
tel: 608959096
email: cerny@agenturarepre.cz

Ve výhradním zastoupení vlastníka si dovolujeme nabídnout ke koupi exklusivní pozemek na okraji obce Prackovice nad Labem. Pozemek se nachází v mírném svahu, v nádherné, klidné lokalitě s výhledem na Labské údolí a České středohoří.
Pozemek je současným územním plánem určen jako sídelní zeleň, tedy s možností výstavby rekreačního objektu s omezenou zastavitelnou plochou. Pracuje se na změně územního plánu s možností výstavby rodinného domu. V sousedství již jsou rodinné domy. Na pozemek je zpevněný vjezd s automatickými vraty. Na pozemku je přivedena dešťová kanalizace, na hranici pozemku je přiveden obecní vodovod a splašková kanalizace. Cca 30 m od pozemku je veden plyn. Veřejný vodovod: na hranici pozemku, plyn - cca 30 m, elektřina – na hranici pozemku, kanalizace – dešťová na pozemku a splašková na hranici pozemku. Pozemek se skládá ze dvou parcel a vjezd – 394 m2 , 359 m2 a 162 m2. Celková výměra tedy činí 915 m2.

Lokalita:Prackovice nad Labem
Město:Prackovice nad Labem
Cena:2 500 000 Kč
Poznámka k ceně:
Č. zakázky:REPC3162
Typ objektu:Pozemky
Počet podlaží:0
Podlaží:0
Plocha915 m2
Užitná plocha-
Zastavěná plocha-
Plocha pozemku-


Přečtěte si naše
"Zásady ochrany osobních údajů"


Evropský klub realitních kanceláří Sreality